Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zaufaj naszemu doświadczeniu...

wspolpraca 04Firma Eltech-Klim jest firmą zajmującą się realizowaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji, aby stworzyć przyjazny warunki dla otoczenia, w którym przebywają ludzie. Jesteśmy młodą, ale bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasz rozwój polega, nie tylko na rozbudowie bazy osobowej i partnerskiej, ale również na oferowaniu nowych usług oraz rozwiązań. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty. Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. 

Pragniemy polecić Państwu nasze usługi w zakresie dostawy, montażu, konserwacji oraz serwisu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasza kadra to osoby doświadczone, posiadające odpowiednie kwalifikacje oraz certyfikaty. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić Państwu utrzymanie Świadczonych usług na najwyższym poziomie, a także szybką realizację zadań.

 

Zapraszamy...

 

Wstecz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strona/libraries/cms/application/cms.php on line 464