Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zaufaj naszemu doświadczeniu...

webclima remak 02Automatyka kontrolna WebClima stanowi unikalne rozwiązanie w sterowaniu i kontroli central firmy REMAK, które bazuje na najnowszych rozwiązaniach współczesnej technologii, prostej konstrukcji, bardzo łatwej i intuicyjnej kontroli z dostępem przez internet oraz dużą ilością przyjaznych użytkownikowi funkcji. System kontrolny WebClima jest następnym modelem sprawdzonych i popularnych szaf sterujących VCX. Jednakże z oryginalnego systemu pozostaje tylko cena. Pozostała część zrobiła krok w przyszłość. Możwości nowego systemu będą tak nowatorskie i nowoczesne, że niektórym ludziom może wydawać się że wdrożone zostały dziedziny z fantastyki naukowej.

 

Gdzie można to znaleźć?

Wyposażeniem klimatyzacyjnym system WebClima  staje się komputerowy serwer podłączony do sieci i internetu. Serwer ten oferuje rozszerzone możwości serwisowe i operacyjne, które są nie mają odpowiednika w tradycyjnych systemach w tym samym zakresie cenowym.Z logicznego punktu widzenia więcej funkcji oznacza wyższy poziom komplikacji.  W tym przypadku jest inaczej. Deklarujemy, że użytkownik internetu będzie z  stanie obsługiwać WebClima.

duplex ecOpatentowany typoszereg jednostek DUPLEX EC jest przeznaczony do komfortowej wentylacji wszystkich typów budynków mieszkalnych, szczególnie do niskoenergetycznych i pasywnych domów rodzinnych i wielopiętrowych domów mieszkalnych.

 

Charakterystyka urządzenia:
Budowa jednostki wykonana jest z izolacji poliuretanowej (U = 0,95 Wm K-1) bez mostków cieplnych, jest wyposażony w przeciwprądowy rekuperacyjny wymiennik z tworzywa (sprawność 90 %), dwa wentylatory promieniowe z elektronicznym sterowaniem EvC, filtr G4 nawiewanego powietrza, filtr wstępny powietrza wywiewanego, automatycznie sterowana przepustnica by-passu, moduł regulacyjny i przyłączeniowa listwa zaciskowa. Wyprowadzenie kondensatu przygotowane jest do wszystkich zakładanych pozycji montażowych. Króćce przyłączeniowe eliptyczne do podłączenia giętkich przewodów okrągłych bez mostków cieplnych. Dostęp do jednostki poprzez otwierane drzwi rewizyjne.

 

vtc300Save VTC 300 to nowe centrale z wymiennikiem przeciwprądowym do odzysku ciepła , przeznaczone do stosowania w obiektach typu : domy, mieszkania, apartamenty , domy szeregowe itp.Centrale VTC 300 są kompletnymi urządzeniami wyposażonymi w energooszczędne silniki EC oraz automatykę kontrolno-sterującą. Wysokosprawny wymiennik przeciwprądowy zapewnia sprawność temperaturową odzysku ciepła do 90 %. Centrale VTC 300 posiadają w górnej części obudowy króćce podłączeniowe do kanałów wentylacyjnych.

Nowością w ofercie Systemair są centrale z wbudowanym systemem odzysku ciepła i chłodu wraz z kompletnym układem chłodniczym DVU-C. Rozwiązanie to pozwala na odzysk ciepła z powietrza usuwanego w okresie zimowym oraz odzysk chłodu w okresie letnim. Poza odzyskiem ciepła i chłodu wbudowany układ chłodniczy pozwala na schłodzenie powietrza nawiewanego do odpowiedniej temperatury.

Nowa jednostka naścienna Daikin Emura stanowi połączenie ikonicznego wyglądu i perfekcji technicznej. Jej ultra cienki profil i eleganckie wykończenie w wersji krystalicznie białej lub aluminiowej pasują do każdego wnętrza. Ten doskonały wygląd idzie w parze z parametrami pracy. Ponieważ jednostka Daikin Emura została zaprojektowana w Europie i przeznaczona jest na europejskie warunki klimatyczne, zapewnia ona przyjemną temperaturę i stałe poziomy wilgotności, bez względu na porę roku.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strona/libraries/cms/application/cms.php on line 464