Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zaufaj naszemu doświadczeniu...
System C+Duct, oferowany przez firmę BerlinerLuft, stanowi nową generację energooszczędnych kanałów wentylacyjnych stosowanych w instalacjach wentylacyjnych. Przy wykorzystaniu w procesie produkcyjnym innowacyjnej technologii i przy odpowiednim montażu są spełnione wymagania higieniczne zgodnie z VDI 6022 oraz wymagania szczelności zgodnie z DIN EN 1507.
 
Istotną cechą nowej technologii jest w pełni automatyczne wykonanie profili flanszowych – profili PDF-3 -  bezpośrednio ze zwoju blachy. Uformowanie i ustabilizowanie kołnierza (profilu) następuje w jednym etapie procesu produkcyjnego, inaczej niż ma to miejsce w konwencjonalnych technologiach, gdzie odbywa się to w trakcie dodatkowych operacji. Rozwiązanie to spełnia wymagania higieniczne zgodnie z VDI 6022 w zakresie jakości transportowanego powietrza.

Chociaż profile flanszowe są wywijane bezpośrednio ze zwoju blachy BerlinerLuft dostarcza kanały w wykonaniu standardowym długości do 1500 mm. Podstawą wymiarów i przekroju stanowi norma DIN EN 1505. Grubość blachy elementów zależy od stopnia ciśnienia zgodnie z VDI 3803.

Wysokie wymagania szczelności zapewniają funkcjonalność i energooszczędny tryb pracy urządzeń wentylacyjnych, spełniając tym samym wymogi związane z efektywnością energetyczną zawarte w dyrektywie unijnej eko design. W normie EN 1507 zdefiniowana została dopuszczalna nieszczelność strumienia objętości powietrza na m2 w zależności od wewnętrznego ciśnienia statycznego. Kompletny system wentylacyjny z wykorzystaniem kanałów wentylacyjnych C+Duct umożliwia znaczną redukcję kosztów eksploatacyjnych  wentylacji. Więcej informacji na stronie internetowej www.energiesparkanal.de lub www.berlinerluft.pl

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strona/libraries/cms/application/cms.php on line 464